O firmie

Aktualności

Mikołaj wylądował na łódzkim lotnisku

70 dzieci czekało na Mikołaja na płycie postojowej łódzkiego lotniska śpiewając i wołając „Mikołaju! Mikołaju!” Wreszcie przeleciał! Samolot Szkoły Pilotów Bartolini wkołował na płytę. Wysiadł z niego oczekiwany gość workiem pełnym słodyczy. Przy samolocie Mikołaja powitała Anna Midera, prezes Portu Lotniczego w Łodzi, Skrzat Psikus i Śnieżynki - siatkarki ŁKS Commercecon.

Czytaj więcej

Więcej lotów do Londynu

Więcej połączeń Ryanaira. Codzienne loty do Londynu! 30 marca 2020 zmieni się rozkład lotów z zimowego na wiosenny. W nowym rozkładzie samoloty linii Ryanair z Łodzi do Londynu Stansted będą latać codziennie. To zmiana, która na pewno ucieszy Pasażerów.

Czytaj więcej

Czarterowe Złote Ananasy

Złoty Ananas dla najlepszego biura podróży! W sobotę, wraz touroperatorami i biurami podróży, podsumowaliśmy sezon letnich czarterów. Po raz pierwszy doroczne spotkanie połączone było z Galą wręczenia nagród Złotego Ananasa biurom podróży, które sprzedały najwięcej wakacyjnych wyjazdów z wylotem z Łodzi.

Czytaj więcej

Rekordowy kwartał

Łódzkie lotnisko w trzecim kwartale tego roku obsłużyło 79 559 pasażerów. To więcej o 26,6 proc. niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Największy skok procentowy lotnisko zanotowało w lipcu. Wtedy z łódzkiego Portu skorzystało 27.851 pasażerów. Było to o 31 proc. więcej osób w porównaniu z lipcem ubiegłego roku.

Czytaj więcej

Wakacje zaczynają się w Łodzi

„Biura podróży sygnalizują nam, że oferta na lato przyszłego roku w Łodzi już się sprzedaje. Klienci przekonali się, że lepszych cen niż teraz nie będzie. To jednocześnie dobra prognoza na przyszłość, bo touroperatorzy będą chcieli otwierać u nas nowe kierunki” – mówi dr Anna Midera, prezes Portu Lotniczego Łódź w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”.

Czytaj więcej