Strefa pasażera

Dojazd do lotniska

Dojazd do lotniska

Port Lotniczy Łódź jest położony w południowo - zachodniej części miasta w odległości 6 km od centrum. Lokalizacja Portu Lotniczego Łódź pozwala na szybki dojazd do ścisłego centrum miasta (ulica Piotrkowska) oraz do dworca kolejowego Łódź Kaliska. W kilkanaście minut można dotrzeć do łódzkich hoteli oraz centrów handlowych. Około 30 minut zajmuje dojazd na Dworzec PKP Łódź Fabryczna.

Adres: ul. Gen. S. Maczka 35, Łódź
GPS: 51° 43.635', 19° 24.013'

Dojazd samochodem

Dojazd autobusem

Bezpośredni dojazd do lotniska zapewniają autobusy komunikacji miejskiej: 65A i 65B. Przystanki zlokalizowane są bezpośrednio przed wejściem do terminala. Poniżej kilka przydatnych linków:

Interaktywne wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej

Wyszukiwanie połączeń za pomocą jakdojade.pl

Mapa połączeń autobusowych

Rozkład jazdy autobusów MPK

Pozostałe połączenia

Dojazd pociągiem

Informacje na temat połączeń kolejowych można znaleźć na stronie www.rozklad-pkp.pl oraz pod numerem +48 (22 lub 42) 94-36.

Dojazd z dworca PKP Łódź Kaliska na lotnisko

Autobusem nr 65B: Po wyjściu z Dworca należy się udać na przystanek na wprost dworca (BANDURSKIEGO/ŁÓDŹ KALISKA). Aby dojechać na lotnisko należy wsiąść w autobus nr 65B jadący na LOTNISKO (kierunek południowy).

Autobusem nr 65A: Po wyjściu z Dworca należy się udać na wschód, w stronę dworca autobusowego, niedaleko którego znajduje się przystanek (WŁÓKNIARZY/MICKIEWICZA). Aby dojechać na lotnisko należy wsiąść w autobus nr 65A jadący na LOTNISKO (kierunek południowy).

Dojazd z lotniska na dworzec PKP Łódź Kaliska

Autobusem nr 65B: Na lotnisku należy wsiąść w autobus linii 65B jadący w kierunku Radogoszcz Wschód. Na siódmym przystanku (BANDURSKIEGO/ŁÓDŹ KALISKA) wysiąść. Po drugiej stronie Alei Bandurskiego znajduje się dworzec PKP Łódź Kaliska.

Autobusem nr 65A: Na lotnisku należy wsiąść w autobus linii 65A jadący w kierunku Radogoszcz Wschód. Na dwunastym przystanku (WŁÓKNIARZY/MICKIEWICZA) wysiąść. Pod drugiej stronie Alei Włókniarzy znajduje się dworzec autobusowy, a za nim dworzec kolejowy Łódź Kaliska.

Dojazd z dworca PKP Łódź Fabryczna na lotnisko

Autobusem nr 86 oraz 65A lub 65B: Przystanki autobusowe zlokalizowane są na placu bezpośrednio przed budynkiem Dworca. Aby dojechać na lotnisko należy wsiąść w autobus nr 86 jadący do RETKINIA KUSOCIŃSKIEGO i jechać siedem przystanków do ŻEROMSKIEO/PL.BARLICKIEGO. Następnie należy się przsiąść na autobus 65A lub 65B jadący na LOTNISKO.

Dojazd z lotniska na dworzec PKP Łódź Fabryczna

Autobusem nr 65A lub 65B oraz 86: Na lotnisku należy wsiąść na przystanku zlokalizowanym pod terminalem pasażerskim w autobus linii 65A lub 65B jadący w kierunku RADOGOSZCZ WSCHÓD i jechać do przystanku ŻEROMSKIEO/PL.BARLICKIEGO. Następnie należy się przesiąść na autobus 86 jadący do DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA i wysiąść na przystanku końcowym.

TAXI

Taksówkę można zamówić dzwoniąc na jeden z podanych telefonów:

Taxi Plus
42 6 500 500
Taxi 400 400
42 6 400 400

Istnieje możliwość wyboru typu samochodu (kombi lub van), kierowcy (niepalącego, bądź takiego, który zna język angielski) lub uzgodnić płatność za kurs w euro.